Cennik przedłużania rzęs

Cena zabiegu przedłużania rzęs uzależniona jest od metody, którą wykonywana jest aplikacja. Profesjonalne stylizacje dostępne są już od 230 zł, a uzupełnienia od 210 zł (w zależności od metody aplikacji oraz ubytku w rzęsach). Dostępne metody przedłużania rzęs: 1:1, metody objętościowe: 2D, 3D, 4-6D (większe objętości podlegają indywidualnej wycenie), metody hybrydowe oraz stylizacja rzęsami brązowymi.

Metoda aplikacji

Nowa stylizacja

Uzupełnienie do 3 tygodni

Uzupełnienie do 4 tygodni

1:1

230 zł

210 zł

2D

280 zł

220 zł

240 zł

3D

300 zł

220 zł

260 zł

4÷6D

360 zł

250 zł

290 zł

W przypadku, gdy po przygotowaniu rzęs do uzupełniania pozostaje mniej niż 30% doklejonych rzęs, obowiązuje cena nowej stylizacji.

Cena zdjęcia rzęs:

  • Zakładanych u mnie przy wykonywaniu świeżej aplikacji od nowa (zmiana rodzaju rzęs, podkręcenia, długości, itd.) gratis
  • Zakładanych u innej stylistki w przypadku nowego zabiegu wykonywanego u mnie 40 zł
  • Zakładanych u mnie 50 zł

Przy pierwszym zabiegu otrzymasz upominek do pielęgnacji przedłużonych rzęs oraz ulotkę z informacjami, jak o rzęsy dbać. Pokażę Ci także, jak prawidłowo dbać o okolicę oka i nowe rzęsy.

Ważne informacje po zabiegu przedłużania rzęs
  • Do wykonania zabiegu można przystąpić, jeśli nie występują żadne przeciwwskazania. Sprawdź tutaj.
  • Pamiętaj, że przez 24godziny po aplikacji rzęs nie należy ich moczyć, poddawać działaniu pary i przegrzewać
  • Przez 48godz. po zabiegu zabronione jest korzystanie z sauny, solarium i basenu
  • Do zabiegu należy mieć usunięty makijaż, a także rzęsy i powieki dokładnie oczyszczone wodą z mydłem
Metody przedłużania rzęs

Metody objętościowej stylizacji rzęs.

Metody objętościowe stylizacji rzęs w odróżnieniu od metody 1:1 pozwalają na uzyskanie wyraźnego efektu zagęszczenia rzęs.
Dzięki zastosowaniu różnych technik aplikacji rzęs oraz szerszy wybór stylizacji  oka, a także użycie ultralekkich materiałów każda z Pań może nosić rzęsy, bez obawy o obciążenie rzęs naturalnych czy też ich sztuczny wygląd. Aplikacje objętościowe pozwalają na uzyskanie dowolnego efektu- od bardzo lekkiego i delikatnego do mocnych, mega czarnych i gęstych, w dalszym ciągu bez ryzyka uszkodzenia naturalnych rzęs, czy obciążenia powieki.

2D/3D

Podstawowa metoda zagęszczania rzęs. Pozwala na delikatne dodanie objętości rzęsom i stworzenie naturalnych efektów lub wzmocnienie stylizacji oka- np. wyraźniejsze wyciągnięcie optyczne zewnętrznego kącika oka. Im więcej „D” w nazwie, tym mocniejszego efektu możemy się spodziewać. Końcowy efekt zależy także od stanu oraz ilości rzęs naturalnych.

Ultra Light Effect

Przedłużenie rzęs przy pomocy materiałów ultralekkich- szczególnie polecane osobom o rzęsach naturalnych bardzo delikatnych lub osłabionych, a także Paniom szukającym naturalnego efektu. Aplikacja bardzo popularna wśród klientek 50+ oraz 60+. Dobra alternatywa dla rzęs z włosia norki syberyjskiej, dla osób pragnących podobnej miękkości i lekkości, a z różnych powodów nie chcących nosić naturalnego włosia.

Million Lashes Effect

Technika aplikacji rzęs dająca efekt jak z reklamy tuszów do rzęs- dosłownie Efekt Miliona Rzęs! Niezwykle lekka, niesamowicie gęsta, podkreślająca spojrzenie jak żadna inna. Pozwala na rekonstrukcję rzęs uszkodzonych przed pseudo-stylistki. Aktualnie największy hit wśród moich klientek. Najdłużej wygląda świeżo, najlepiej się nosi.

100% Siberian Mink

Aplikacja wykonywana w całości rzęsami z włosia norki syberyjskiej- jedynego rodzaju rzęs wykonanego z naturalnego materiału. Największą zaletą jest miękkość oraz elastyczność zbliżona do tej ludzkiego włosa/rzęsy, co sprawia, że przedłużenie jest prawie nie wyczuwalne oraz najbardziej naturalne. Polecana dla Pań pragnących naturalnego, puszystego efektu, o zniewalającej miękkości oraz odczuciach takich, jakbyśmy miały swoje własne rzęsy, ale także gotowych na włożenie odrobinę więcej energii w ich pielęgnację. Warto nadmienić, że podkręcenie rzęs z włosia norki syberyjskiej, ulega z czasem prostowaniu, co wymaga całkowitej wymiany aplikacji, co której uzupełnienie i/lub stosowania zalotki termicznej.

Umów się na zabieg przedłużania rzęs